היי, אני סיגל
יוצרת ומעצבת תכשיטים.

את הפתיח הזה לבטח קראתם כבר פעמים רבות אצל מעצבי תכשיטים רבים.
אולם, אני רוצה לשתף אתכם בדרך שלי ובתהליכים שהובילו אותי להגיע למקום בו אני נמצאת היום, ומה התכשיטים שאני מעצבת יכולים לתרום לכם.
לא תמיד עיצבתי תכשיטים ואפשר לומר שהם מצאו אותי. הכל התחיל בתהליך העצמה אישית שהחלתי בו לפני כעשר שנים. כמו רבים אחרים, גם החיים שלי עברו תהפוכות והגעתי למקום בו הייתי חייבת למצוא את עצמי בחזרה, ולהחליט החלטות לא פשוטות.

–אומץ–
שנים רבות עבדתי כשכירה ומשהו היה חסר, משהו תקוע.
גם במישור האישי היו משברים והתא המשפחתי התפרק.
הרגשתי שצריך לעשות שינוי, אבל לא היה לי את האומץ.
לעזוב עבודה מסודרת, להתמודד עם מציאות חדשה. לא פשוט.
מפחיד…הרגשתי שאני עומדת על פרשת דרכים ולא יודעת באיזה נתיב לבחור.
אומץ, היכן אתה? התחלתי באימון העצמה אישית.
לא ידעתי לאן זה יקח אותי.


–אהבה–
התהליך חיבר אותי למקומות בעצמי, לאהבה שקצת דעכה בי,
בתוכי, אחרי המשבר האישי שעברתי, ההתלבטויות והפחדים.
לאהוב משמעו קודם כל את עצמך.
התחלתי להרגיש את זה.
זה מתחיל להיות מלהיב.
הרגשתי איך החיוניות שבה וממלאת אותי.

–אמונה–
התהליך שעברתי היה עוצמתי ורוחני.
בעזרתו של המאמן ההוליסטי שלי, חפרתי ונברתי ממש פנימה, והרגשתי שאני נוגעת בנשמה שלי.
ובתוך כל התהליך הזה, מצאו אותי התכשיטים, ומצאתי את הדרך שלי להעביר מסרים מחזקים, מעצימים ומלאי כוונות טובות. ומכאן גם נולד שם העסק שלי- תכשיט עם הנשמה. האמונה שלי התחילה מאמונה בעצמי, אחר כך אמונה ביכולות שלי ואמונה בסביבה שלי.
משהו בי חזר לחיים. הצלחתי. למרות הכל, הצלחתי. אני לא יכולה להסביר את העוצמות והתהליכים שקורים לי בכל פעם בה אני מעצבת תכשיט. אני מרגישה שכמו שהם בחרו בי, כך גם העיצוב מקבל תחת ידי חיים משלו, כאילו מלווים אותי מלאכים ורגשות שנכנסים כולם אל התכשיטים שלי.

נפלאות התבונה
תכשיטים עבורי הם לא רק אמצעי להתקשט. כל תכשיט מכוון למטרה וליעוד מסוים. אני מעצבת תכשיטים לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת או לידה של בן, או בת, ימי נישואין, אירוסין, גיוס או סימן של אהבה וחברות. כל תכשיט יש לו סיפור משלו, והוא נוצר במיוחד עבור המטרות המסוימות הללו. לקוחות שלי מספרים על התחושות הטובות, האנרגיות החיוביות והרוגע שהם חווים בעת ענידת התכשיט, זאת ללא קשר ליופיים.

לפעמים מגיעים אלי לקוחות שרוצים משהו אחר, מיוחד וייחודי אך ורק להם, לאירוע מסוים או מתוך מקום שרוצה לייחד את עצמו. עבור אותם הלקוחות אני מעצבת תכשיט בעיצוב אישי, ומתרגמת כל דמיון למציאות.

אם היו שואלים אותי לפני כמה שנים אם כך אני רואה את הייעוד שלי, לעזוב עבודה מסודרת ולצאת לדרך לא נודעת, סביר להניח שהייתי עונה בשלילה. אולם היום, כשאני רואה את הפנים השמחות, את ההפתעה והסיפוק והתגובות למראה העיצובים שלי, אני מאושרת שבחרתי בנתיב הזה, ושהגורל כיוון אותי ללכת בו.

אומץ-אהבה-אמונה הם עבורי אורח חיים, עוצמה וכוח והחזרת שמחת החיים לעצמי. את האנרגיות הטובות אני משתדלת להכניס לכל תכשיט ויצירה שלי, ומתוך תקווה שהתהליך שעברתי אני, יעבור דרך התכשיטים שלי לאנשים העונדים אותם.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×
×

עגלת קניות

WhatsApp chat